Begagnade båtar
Language: EnglishSpråk: Svenska
SuomiDansk
Buy boat
Selling boat
Sold boats - references
Search-order
 
Terms of sale
 
Blogg
About Båtagent
News
Contact
 
Start

Bådagent Danmark

Bådagent Sverige/Danmark er en franchisevirksomhed med selvstændige bådmæglere som er selvstændigt erhvervsdrivende og som har ansvaret for sine respektive områder. Vores styrke ligger i lystbåde i prislejet fra SEK. Ca. 500.000 og opefter og vi er særlig kompetente på sejlbådssiden.
Kontakter som omhandler drift af virksomheden og forretningsudvikling tages med fordel direkte med Anders Hutman

Bådformidlere

Danmark

Bådmægler Danmark

Per Møller

Bådmægler Danmark

Telefon: +45 26810410
E-post: per@baadagent.dk
Læs mere om Per Møller

Göteborg & Sydsverige

CEO, Bådmægler Göteborg

Anders Hultman

CEO, Bådmægler Göteborg

Telefon: 073-430 35 91
E-post: anders@batagent.se
Læs mere om Anders Hultman

Stockholm Norr

Bådmægler Stockholm Nord

Björn Hägerman

Bådmægler Stockholm Nord

Telefon: 072 322 23 10
E-post: bjorn@batagent.se
Læs mere om Björn Hägerman

Stockholm Söder

Bådmægler Stockholm Syd

Emil Alm

Bådmægler Stockholm Syd

Telefon: 072-320 42 55
E-post: emil@batagent.se
Læs mere om Emil Alm

Södra Sverige

Bådmægler Halland/Skåne/Blekinge

Niklas Lindgren

Bådmægler Halland/Skåne/Blekinge

Telefon: 0709-50 59 89
E-post: niklas.lindgren@batagent.se
Læs mere om Niklas Lindgren

Hjälmaren- Mälaren- Södra Sörmland

Bådmægler Mälaren - södra Sörmland

Thomas Landegren

Bådmægler Mälaren - södra Sörmland

Telefon: 0762 13 84 21
E-post: thomas@batagent.se
Læs mere om Thomas Landegren

Vänern & Vättern

Håkan Bengtsson

Båtmäklare Vänern & Vättern

Telefon: 073-985 88 10
E-post: hakan@batagent.se
Läs mer om Håkan Bengtsson

Mäklarassistent

Mæglerassistent

Aron Borg

Mæglerassistent

Telefon: 0708-79 00 02
E-post: aron@batagent.se
Læs mere om Aron Borg

Finland

Bådmægler Finland

Staffan Lindberg

Bådmægler Finland

Telefon: +358 45 8066994
E-post: lindberg@batagent.se
Læs mere om Staffan Lindberg

Portugal

Bådmægler Portugal

Niklas Forsén

Bådmægler Portugal

Telefon: +46 705 92 60 76
E-post: niklas@batagent.se
Læs mere om Niklas Forsén

Kroatien

Nenad Sušanj

Bådmægler Kroatien

Telefon: +385 (0)99 22 11 589
E-post: nenad@batagent.hr
Læs mere om Nenad Sušanj

Svarformular

* Obligatorisk felt skal udfyldes.
Bådtype / mærke:
Model:
Årgang:
Ca pris:
Dit navn:*
Adresse:
Postnummer & by:
Telefon:*
Mobiltelefon:*
E-mailadresse:*
       
Jeg træffes lettest mellem klokken: og
Jeg vil gerne have en fri vurdering af min båd
Jeg vil sælge min sejlbåd eller motorbåd
Min båds hjemmehavn erba:
By for hjemmehavn:
Øvrigt/ spørgsmål:

By submitting this form you acknowledge that your information is processed in accordance with Båtagent Sverige Abs privacy policy.







Båtmäklare
18/6 -18 kl. 15:11
"Midsummer Solo Challenge by Båtagent - succén!"

Solgte både